KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12113159
nr 1211 3159
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vinterskärgård, 66/260, Signerad -71. Motivet: 32x56
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:31:59
22/10 18:56:34
22 okt
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén